blog_images

Kategori
educations_photo

Eğitimin Kategorisi: TANGO KURSU
Eğitim Tipi: Kurumsal
İl / İlçe: İstanbul / Maltepe
Eğitimin Hedefi:
Eğitmen ve Konuk Konuşmacılar:
Eğitim Yeri: Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi, No: 425/2, Maltepe/İstanbul
Kariyer Seçenekleri:
Eğitim İçeriği: “Tangonun rengi kırmızı. Aşkın, gülün ve kadın vücudunu saran o incecik tülün rengi gibi.” Şiirsel, estetik, ne izleyemeye ne de yapmaya doyulamayacak bir danstır Tango. Kadının ve erkeğin dünyadaki en çarpıcı buluşması sayılabilir.
Her kadın tango yapamaz biliyor musunuz? Tango, direnişi dansın kapısında bırakmayı gerektirir çünkü. Yaşarken, çalışırken, yolda yürürken hatta nefes alırken kuşandığınız zırhı bırakmanızı ve kendinizi partnerinizin yönlendirişlerine teslim etmenizi gerektirir. Tango yapan kadın güçlüdür ama dans sırasında partnerine teslim olur. Öyle güçlüdür ki dansı yönlendirmeye gerek duymaz.

Arjantinlidir Tango. Zordur, kolaya kaçmaz. Zaman gerektirir, molalarda olmaz. Tango partnersiz olmaz. Uyumlu bir partnerle yapacağınız tango size bir meditasyon hazzı verir. Evet, tutkunun olduğu yerde cinsellik de vardır ama tangoyu salt cinsellikle tanımlamak, dansın sanatsal gücüne haksızlık olur. Çünkü ruhunda acı ve hüzün de vardır, buluşma kadar ayrılık da vardır. Sadakat kadar aldatış da vardır. Tango bazen bir aşk hikayesidir bazense bir ayrılık…
İkram:
Kimler Katılmalı:
Sertifikasyon:
Yetkili Ad Mady
Yetkili Soyad Dans
Yetkili Email info@madydans.com
Yetkili Tel 0(216) 399 – 2121
KDV Hariç Ücret
KDV Dahil Ücret
Notlar